Moje úspešné projekty a

Klienti

To najlepšie si zaslúžia

Moji klienti

Vitajte v galérii, v ktorej sa vám predstavia moji klienti! Nájdete tu naše spoločné kreatívne kampane zachytené cez môj objektív, ako aj moje osobné projekty, pri ktorých som sa pohrala s produktovou fotografiou. Kliknite na fotografiu a zobrazí sa vám celá galéria projektu aj s popisom. Ak máte nápad na spoločný kreatívny projekt, budem rada, ak ma budete kontaktovať.

Moje služby

Od klientov

Referencie

Tvárová joga

"So Zuzkou sa mi na fotení spolupracovalo výborne. Prekvapila ma jej absolútne dokonalá príprava, ktorú som nezažila u žiadneho fotografa. Sama prišla s kreatívnymi návrhmi, čo by sme mohli nafotiť a ako. S priebehom fotenia a s finálnymi fotkami som bola absolútne spokojná a odporúčam ju všetkými desiatimi. Verím, že v budúcnosti znovu niečo pekné spolu nafotíme" 🙂

Zuzana Ondrisová - Zakladateľka Face Yoga Institute

PS: Digital & Sedita

"S fotografkou a foodstylistkou Zuzkou sme spolupracovali na krásnom projekte pre klienta Sedita. Od prvej komunikácie som vedela, že k projektu pristupuje zodpovedne, precízne a hľadá tie najlepšie riešenia. Hoci sme mali náročnú požiadavku, pripraviť z oblátok Sedita reálnu tortu, Zuzka to povýšila na úplne iný level, a tak vznikla nádherná trojposchodová torta, ktorá sa stala key vizuálom celej kampane. Oceňujem najmä jej ústretovosť, pracovnú flexibilitu a priateľskú komunikáciu, vďaka ktorej sa s ňou veľmi dobre spolupracovalo počas príprav aj pri fotoprodukcii. Finálny výsledok, či už statických vizuálov, alebo stopmotion videa, hovorí za všetko."

Monika Gašparovská - Digital Marketing Consultant